4
MONITORING
2
LOKALIZACJA W POBLIŻU KLINIK UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO
3
WSPÓLNA RECEPCJA
6
BEZ BARIER ARCHITEKTONICZNYCH
1
NIEZALEŻNY PARKING NA 70 MIEJSC
5-2
SZPITALNA WINDA

Oferta kupna lub najmu lokali

Do każdego Kupującego oraz Najemcy naszych gabinetów podchodzimy indywidualnie. Rozumiemy specyfikę profesji lekarskiej, więc każda oferta jest skrojona na miarę Państwa potrzeb, aby zarówno Państwo, jak pacjenci czuli się w Spectrum Medical profesjonalnie i komfortowo.

Poniżej prezentujemy rzuty propozycji lokali w stanie deweloperskim- do własnej adaptacji i wykończenia. Oznacza to, że mają Państwo możliwość m.i.n. zaplanowania rozprowadzenia wszelkich instalacji oraz układów ścian zgodnie z potrzebami i wymogami technicznymi, zamontowania wedle Państwa projektu sufitów systemowych i drzwi wewnętrznych. Jeżeli żadna z przedstawionych poniżej propozycji nie spełnia wymagań metrażowych, istnieje możliwość dzielenia powierzchni lub dopasowania jej do indywidualnych potrzeb przez naszą firmę (na wyraźne zlecenie Kupującego lub Najemcy, w oparciu o dokładny kosztorys prac). Dzięki doświadczeniu w projektowaniu powierzchni pod użytek medyczny, nasi specjaliści fachowo doradzą najkorzystniejsze rozwiązania!

Na parterze:

1. Lokal nr 1 o powierzchni 119,30mkw;

Na pierwszym piętrze:

1. Lokal nr 7 o powierzchni użytkowej 126mkw. (Aktualnie już wynajęty).

Zapraszamy do oglądania gabinetów.

Plan dalszej rozbudowy

Inwestycja Spectrum Medical to projekt rozwojowy- naszą ideą było stworzenie miejsca wyróżniającego się na mapie województwa dolnośląskiego nowoczesnością i spójnością oferowanych usług. W planach jest realizacja drugiego budynku o powierzchni ok. 2000 m2, również przeznaczonego pod usługi szeroko rozumianej branży medycznej.

mapka-terenu